Ви індивідуальні, - потребуєте індивідуальністі у всьому. Ваш дім - відображення стилю Вашого життя.
На сьогодні, існує вже велика кількість “типових проектів” на різних носіях, Веб-сайти, будівельні і проектні журнали, або просто картинка з інтернету чи фото з вашої відпустки. Наша команда базуючись на досвіді та універсальних планувальних рішеннях, створить зручний, індивідуальний простір для Вас. В нашому розумінні не існує “... типового проекту” - кожний архітектурний об'єкт створюється відповідно до особистих побажань та Ваших намірів.
Заповнивши інтерактивне технічне завдання Ви зможите перетворити зручні рішення який ви знайдете в інтеренті в особистий індивідуальний проект будинку.
Перший, найголовніший етап становлення Вашого майбутнього дизайн-проекту - розробка ескізу, під час якого талант і натхнення наших архітекторів втілюють Ваші мрії в фізичну форму майбутнього будинку.
Кульмінація розробки архітектурного-проекту - візуалізація вашого майбутнього будинку, свого роду інсайт в вимір, створений фантазією архітектора, що дозволяє побачити майбутній Ваш будинок у всій його красі ще задовго до закінчення будівельних робіт
СКЛАД ТА ЗМІСТ ДОКУМЕНТАЦІЇ
Ескіз намірів забудови земельної ділянки має міститиме:
1. Cитуаційний план (схема) щодо місцезнаходження земельної ділянки
2. Cхему розташування об’єкта містобудування та земельної ділянки із нанесеними містобудівними обмеженнями М1:2000
3. Схему генерального плану, виконану на оновленому топографо-геодезичному зніманні М 1:500, з нанесеними обмеженнями, у паперовому та цифровому вигляді (формату DMF, DWG, DXF) на електронному носії з прив’язкою до місцевої системи координат контурів земельної ділянки проектованих об’єктів та з роздруківкою їх координат, виконаною організацією, що має відповідну ліцензію(надається замовником).
Креслення схеми генерального плану повинно міститимуть таку інформацію:
- відсоток забудови земельної ділянки,
- відступи будівлі/споруди від меж земельної ділянки, на якій проектується об’єкт,
- відступи будівлі/споруди від суміжної забудови,
- відступи від об’єкта проектування до червоних ліній та ліній регулювання забудови,
- основні техніко-економічні показники,
- елементи благоустрою на земельній ділянці,
- організація під’їздів до будівлі/споруди,
- зони санітарної охорони від підземних та відкритих джерел водопостачання, водозабірних та водоочисних споруд, водоводів, об’єктів оздоровчого призначення та інші,
- зони охорони пам’яток культурної спадщини, археологічних територій, історичного ареалу населеного пункту,
- прибережні захисні смуги, водоохоронні зони,
- інші охоронні зони.
4. Фасади будівель та споруд з зазначенням висотних відміток, виконані у кольорі, з точною інформацією щодо опорядження фасадів у відомості опорядження фасадів.
5. Плани поверхів.
6. План даху.
7. Розрізи.
8. Демонстраційні матеріали: візуалізація, макет та ін. (просторове вирішення об’єкту у сформованому містобудівному середовищі).
АЛГОРИТМ НАДАННЯ ПОСЛУГИ
ВИ: - заповнюєте форму зворотнього звязку через кнопку ЗАМОВИТИ
МИ: - зателефонуємо Вам у зручний час, уточнимо Ваші наміри разом заповнимо технічне завдання для укладання договору
ВИ: - підписуєте договір, відповідно здійснюєте предоплату
МИ: - розробляємо варіант планувальної схеми, виконуєм привязку будівель до ділянки відповідно до обовязків договору.
ВИ: - погоджуєте проектні рішення
МИ: - на протязі 4 - 7 робочих днів виготовляємо, та надсилаємо Вам проектну документацію
ВИ: - отримуєте проектну документацію через найблище відділення Нової пошти, відповідно розраховуєтесь
Об'ємний кошторис - об'ємно-плановий документ, що містить відповідні статті і суми витрат матеріалів на організацію будівельного процесу, затрт часу і доатковіх ресурісів на виробничу діяльність, капітальне будівництво.
Кошторис на будівництво будинку є фінансовим документом і невід'ємною частиною договору на будівництво будинку, якої б форми власності не виступала організація підрядник. При складанні кошторису на будівництво передбачається дві основні категорії витрат:
- на будівельні матеріали;
- на виконання робіт;
При цьому не обійтися без ретельного опрацювання технічних і організаційних питань, зокрема:
- визначення обсягів робіт,
- термінів будівництва,
- використаних технологій,
- кількості матеріалів;
- чисельності робочого персоналу;
- прогнозу обсягів та етапів фінансування.
Крім того, кошторис на будівництво будинку дозволяє чітко відстежувати відповідність виконуваних робіт затвердженим графіком, що дуже зручно з точки зору технічного контролю і авторського нагляду. Слід сказати, що складання кошторису це процес, який повністю себе виправдовує і окупає в процесі будівництва будинку.
Складання кошторису на будівництво дає можливість замовнику ретельно розглянути всі етапи проведення робіт, і якщо треба внести поправки ще до початку виконання робіт в матеріалі. Для будівельної компанії цей документ дозволяє звести до мінімуму бюрократію і неконтрольоване розмноження паперової та електронної документації. Крім того, маючи проект і орієнтовний кошторис, замовник отримує можливість провести тендер на виконання робіт серед підрядних організацій. А в подальшому контролювати якість проведення робіт та розмір матеріальної винагороди.
Конструктивні рішення - розділ проектної документації, є відображенням прийнятих архітектурних концепцій, розрахункових схем.
Основними завданнями проектування конструктивних і об'ємно-планувальних рішень будівель є визначення обсягу всіх робіт з будівництва, підбір найбільш оптимальних в кожному конкретному випадку несучих конструкцій і будівельних матеріалів, що забезпечують стійкість всієї будівлі.
У розділі конструктивних рішень проводиться опис та обгрунтування технічних рішень, що забезпечують необхідну міцність, стійкість, просторову незмінюваність будівель і споруд об'єкта капітального будівництва в цілому, а також їх окремих конструктивних елементів, вузлів, деталей в процесі будівництва і експлуатації об'єкта капітального будівництва.
Конструктивні рішення будівель - грунтуються на поєднанні взаємопов'язаних несучих конструкцій будівлі, що забезпечують необхідну міцність, жорсткість і стійкість незалежно від способу його зведення і виду використовуваних матеріалів. Основною метою є оптимізація використання несучої здатності конструкцій будівлі.
СКЛАД І ЗМСТ ДОКУМЕНТАЦІЇ
1. Загальні дані по проекту;
2. Розрахунок і схема фундаментів;
3. Покрівельні плани стін
4. Розрізи;
5. Схема розташування перекриттів;
6. Монолітні ділянки;
7. Схема кроквяної системи даху;
8. Схема розташування балок;
9. Основні конструктивні вузли та деталі;
10. Специфікація.
Алгоритм НАДАННЯ ПОСЛУГИ
ВИ: - заповнюєте технічне завдвання через кнопку ЗАМОВИТИ
МИ: - зателефонуємо Вам у зручний час, уточнимо Ваші наміри разом заповнимо технічне завдання для укладення договору
ВИ: - підписуєте договір, відповідно здійснюєте передоплату
МИ: - розробляємо варіант планувальної схеми, виконуємо прив'язку будівель до ділянки відповідно до обов'язків договору.
ВИ: - погоджуєте проектні рішення
МИ: - протягом 4 - 7 робочих днів виготовляємо і відправляємо Вам проектну документацію
ВИ: - отримуєте проектну документацію через найближчими відділення Нової пошти, відповідно розраховуєтесь
Інженерно-технічний розділ включає схеми систем електрообладнання, водопостачання та каналізації, вентиляції та опалення, специфікації обладнання, а так само загальні пояснення про розрахунки. (Опис і розміщення установок всередині будівлі) .Інженерний розділ складаться з трьох основних розділів.
Інженерний розділ складаться з трьох основних розділів
Опалення та вентиляція (ОВ)
Водопостачання і каналізація (ВК)
розділ Електрифікація
Розділ «Опалення та вентиляція (ОВ)» робочого проекту будівництва відноситься до інженерної частини проектування. Відповідно до цього розділу опрацьовується спектр питань, пов'язаних з системою життєзабезпечення. Розділ ОВ проекту містить, насамперед, дані за умовами кліматичного, метеорологічного характеру, статистику по зовнішнім температурам. Дана інформація використовується для розрахунку необхідного і достатнього температурного рівня в приміщеннях. Даний розділ передбачає перелік джерел теплопостачання з наявністю параметрів системи опалення і вентиляції. Основною метою даного розділу є визначення способів і конструктивних варіантів рішення про прокладання системи теплопостачання. Також враховується необхідність теплоізоляції труб, їх діаметр, заходи щодо захисту системи від впливу агресивних середовищ. На цьому ж етапі приймаються рішення про оптимальний розміщенні обладнання, трасування труб. Вирішальне значення мають передбачені заходи щодо забезпечення безпеки системи в аварійних ситуаціях.
Розділ проекту «Водопостачання та каналізація (ВК)» також відноситься до інженерної частини проекту, розробляючи важливу систему життєзабезпечення. На основі відомостей про наявні або проектних джерелах водопостачання, зонах охорони джерел питної води, виникає можливість визначитися з фронтом робіт з водопостачання об'єкта. Розраховуються параметри водоспоживання на побутові і господарські потреби споруджуваного об'єкта, при цьому враховуються аварійні і катастрофічні чинники. Оцінка якості води, буде циркулювати в системі водопостачання, визначає вибір матеріалів труб системи і заходи щодо їх захисту від агресивних середовищ. У разі якщо водопостачання буде здійснюватися не з централізованих джерел, а з артезіанської свердловини або колодязя, то необхідно врахувати обладнання для закачування і підтримки тиску в системі. У цьому ж розділі плануються заходи щодо забезпечення якісних характеристик води, обліку, автоматизації водопостачання, раціонального використання води. Розділ проекту ВК також передбачає розробку системи гарячого водопостачання з необхідністю розрахунків по витраті, раціонального використання, захист системи і об'єкта при аварійних ситуаціях.
Кожен проект включає план електрифікації. Житловий будинок потребує зовнішнього і внутрішньому освітленні. Також без електропостачання не зможуть працювати системи штучної припливно-витяжної вентиляції, кондиціонування, електричного опалення, безпеки. Грамотно розгалужена електрична система дозволить підключити все необхідне для комфортного життя обладнання. Розділ включає:
пояснювальну записку;
розрахункову схему розташування силових мереж;
розрахункову схему освітлювальних мереж;
систему, яка урівнює потенціали;
специфікацію на встановлювану апаратуру, які використовуються в роботі матеріали;
план електропроводки;
розміщення електричного обладнання з розведенням проводки;
схему розташування електровиводів, електричних розеток;
специфікацію.
4200 UAH
більше 100 м2
45 UAH
ЗАМОВИТИЕскізний проект - текстові та графічні матеріали щодо розміщення житлових та господарських споруд на земельній ділянці з урахуванням містобудівної документації на місцевом рівні та державних будівельних норм України
Архітектурне бюро LaWarchitect допоможе Вам у здійсненні задумів щодо будівництва індивідуального житлового (садибного), дачного чи садового будинку, та розробити ескіз намірів забудови земельної ділянки. Вам залишається лише відповісти на прості питання: Скільки потрбно спалень? На скільки автомобілів гараж? Якою площею має бути кухня? Ми самі створюємо технічне завдання з ваших побажань економлючи Ваш час.
Якщо Ви вже визначились з проектом, знайшли схожий в мережі інтернет, чи сфотографували омріяну віллу у відпусці, команда LaWarchitect виготовить проектну документацію для - будівельників, оформить пакет документів - для отримання дозволу на будівництво, а головне створить комфортний простір - для Вас.
Нашим спеціалістами будуть розроблені весь необхідний пакет документів для подачі до уповноважених органів архітектури та містобудування для отримання будівельного паспорту. І навіть більше з нашими кресленями будь яка будівельна організація чи бригада зможе приступити до будівництва, не відволікаючи Вас від повсякденної роботи.
СКЛАД ТА ЗМІСТ ДОКУМЕНТАЦІЇ
Ескіз намірів забудови земельної ділянки має міститиме:
1. Cитуаційний план (схема) щодо місцезнаходження земельної ділянки
2. Cхему розташування об’єкта містобудування та земельної ділянки із нанесеними містобудівними обмеженнями М1:2000
3. Схему генерального плану, виконану на оновленому топографо-геодезичному зніманні М 1:500, з нанесеними обмеженнями, у паперовому та цифровому вигляді (формату DMF, DWG, DXF) на електронному носії з прив’язкою до місцевої системи координат контурів земельної ділянки проектованих об’єктів та з роздруківкою їх координат, виконаною організацією, що має відповідну ліцензію(надається замовником).
Креслення схеми генерального плану повинно міститимуть таку інформацію:
- відсоток забудови земельної ділянки,
- відступи будівлі/споруди від меж земельної ділянки, на якій проектується об’єкт,
- відступи будівлі/споруди від суміжної забудови,
- відступи від об’єкта проектування до червоних ліній та ліній регулювання забудови,
- основні техніко-економічні показники,
- елементи благоустрою на земельній ділянці,
- організація під’їздів до будівлі/споруди,
- зони санітарної охорони від підземних та відкритих джерел водопостачання, водозабірних та водоочисних споруд, водоводів, об’єктів оздоровчого призначення та інші,
- зони охорони пам’яток культурної спадщини, археологічних територій, історичного ареалу населеного пункту,
- прибережні захисні смуги, водоохоронні зони,
- інші охоронні зони.
4. Фасади будівель та споруд з зазначенням висотних відміток, виконані у кольорі, з точною інформацією щодо опорядження фасадів у відомості опорядження фасадів.
5. Плани поверхів.
6. План даху.
7. Розрізи.
8. Демонстраційні матеріали: візуалізація, макет та ін. (просторове вирішення об’єкту у сформованому містобудівному середовищі).
АЛГОРИТМ НАДАННЯ ПОСЛУГИ
ВИ: - заповнюєте форму зворотнього звязку через кнопку ЗАМОВИТИ
МИ: - зателефонуємо Вам у зручний час, уточнимо Ваші наміри разом заповнимо технічне завдання для укладання договору
ВИ: - підписуєте договір, відповідно здійснюєте предоплату
МИ: - розробляємо варіант планувальної схеми, виконуєм привязку будівель до ділянки відповідно до обовязків договору.
ВИ: - погоджуєте проектні рішення
МИ: - на протязі 4 - 7 робочих днів виготовляємо, та надсилаємо Вам проектну документацію
ВИ: - отримуєте проектну документацію через найблище відділення Нової пошти, відповідно розраховуєтесь